Włazy

Pokrywy włazu studziennego wykonane są z żywicy poliestrowej wzmacnianej włóknem szklanym. Nie zawierają żadnych elementów metalowych, przez co nie są narażone na kradzieże. Są odporne na korozję i działanie środowisk agresywnych chemicznie. Bogata, żywa i przyjemna dla oka kolorystyka czyni je bardzo atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnych pokryw żeliwnych i betonowych. 


Produkujemy włazy w następujących klasach:
 

- A15, nacisk < 5 ton - zastosowanie w terenach zielonych, pasach zieleni, chodnikach dla pieszych i ścieżek rowerowych
- B125, nacisk < 12,5 tony - zastosowanie na chodnikach, kładkach, parkingach
- C250, nacisk < 25 ton - zastosowanie w drogach do 0.5 m od krawężnika, na parkingach i drogach lokalnych
- D400, nacisk < 40 ton - zastosowanie na drogach, utwardzonych poboczach, parkingach, dla wszystkich rodzajów pojazdów drogowych
 

Na pokrywie włazu jest możliwość umieszczenia znaku firmowego (na życzenie klienta)
Pokrywy włazów posiadają stosowne certyfikaty. Pokrywy włazów studziennych produkowane są zgodnie z normą PN-EN 124.

   O nas

   Głównym przedmiotem działalności spółki ASC Artur Szczelina jest projektowanie oraz wykonawstwo urządzeń do usuwania odorów i zanieczyszczeń. W swoim portfolio firma posiada adsorbery, absorbery oraz rozwiązania skruberowe (mokre oczyszczanie gazu). Ponadto firma zajmuje się hermetyzacjami zbiorników oraz odstojników.

    

   Firma ASC specjalizuje się również w renowacjach, uszczelnieniach i naprawach powierzchni betonowych jak i również zbiorników stalowych za pomocą żywic. Nasze żywice mają atest PZH co pozwala na ich zastosowanie w kontakcie z wodą pitną. Dokonujemy reprofilacji bieżni zgarniaczy na oczyszczalniach ścieków. Projektujemy i wykonujemy bieżnie podgrzewane.