Adsorber kominkowy MSK 110/200

Adsorbery kominkowe są najmniejszymi urządzeniami do usuwania odorów i nieprzyjemnych zapachów z małych strumieni powietrza. Kompaktowa budowa oraz łatwość montażu pozwala na szerokie zastosowanie. Adsorbery kominkowe MSK 110/200 służą do usuwania odorów pochodzących z wentylacji komór, odciągów lub zamkniętych zbiorników, w których wymagana jest hermetyzacja. Specjalna konstrukcja zapewnia bezproblemową pracę oraz całkowitą eliminacje odorów. Króciec przyłączeniowy może być dostosowany do kilku średnic kominka wylotowego (80-315mm).
W rodzaj filtra, dobierany jest w zależności od uciążliwości , węgiel aktywny, biofiltr i złoże katalityczne.

 

   O nas

   Głównym przedmiotem działalności spółki ASC Artur Szczelina jest projektowanie oraz wykonawstwo urządzeń do usuwania odorów i zanieczyszczeń. W swoim portfolio firma posiada adsorbery, absorbery oraz rozwiązania skruberowe (mokre oczyszczanie gazu). Ponadto firma zajmuje się hermetyzacjami zbiorników oraz odstojników.

    

   Firma ASC specjalizuje się również w renowacjach, uszczelnieniach i naprawach powierzchni betonowych jak i również zbiorników stalowych za pomocą żywic. Nasze żywice mają atest PZH co pozwala na ich zastosowanie w kontakcie z wodą pitną. Dokonujemy reprofilacji bieżni zgarniaczy na oczyszczalniach ścieków. Projektujemy i wykonujemy bieżnie podgrzewane.