Klapy

Zamknięcia do zbiorników, komór, wykonane z żywic poliestrowych lub stali nierdzewnej. Charakteryzują się one dużą trwałością, szczelnością oraz odpornością chemiczną. Klapy są wykonywane na zamówienie, indywidualne zapotrzebowanie klienta. Wykonujemy klapy kwadratowe, okrągłe i prostokątne o wymiarach od 0,4m x 0,4m do 2m x 2m.

   O nas

   Głównym przedmiotem działalności spółki ASC Artur Szczelina jest projektowanie oraz wykonawstwo urządzeń do usuwania odorów i zanieczyszczeń. W swoim portfolio firma posiada adsorbery, absorbery oraz rozwiązania skruberowe (mokre oczyszczanie gazu). Ponadto firma zajmuje się hermetyzacjami zbiorników oraz odstojników.

    

   Firma ASC specjalizuje się również w renowacjach, uszczelnieniach i naprawach powierzchni betonowych jak i również zbiorników stalowych za pomocą żywic. Nasze żywice mają atest PZH co pozwala na ich zastosowanie w kontakcie z wodą pitną. Dokonujemy reprofilacji bieżni zgarniaczy na oczyszczalniach ścieków. Projektujemy i wykonujemy bieżnie podgrzewane.