Bieżnie podgrzewane

Firma ASC projektuje i wykonuje instalacje grzewcze do bieżni. Zastosowanie bieżni podgrzewanych pozwala na bezproblemową pracę w miesiącach zimowych. Zastosowanie rozwiązania firmy ASC eliminuje problemy z ślizganiem się kół podestu zgarniacza radialnego oraz zmniejszenie stopnia degradacji powierzchni betonowej przy pracy wózka. Ponadto wykonujemy reprofilację zniszczonych bieżni zgarniaczy na oczyszczalniach ścieków.

   O nas

   Głównym przedmiotem działalności spółki ASC Artur Szczelina jest projektowanie oraz wykonawstwo urządzeń do usuwania odorów i zanieczyszczeń. W swoim portfolio firma posiada adsorbery, absorbery oraz rozwiązania skruberowe (mokre oczyszczanie gazu). Ponadto firma zajmuje się hermetyzacjami zbiorników oraz odstojników.

    

   Firma ASC specjalizuje się również w renowacjach, uszczelnieniach i naprawach powierzchni betonowych jak i również zbiorników stalowych za pomocą żywic. Nasze żywice mają atest PZH co pozwala na ich zastosowanie w kontakcie z wodą pitną. Dokonujemy reprofilacji bieżni zgarniaczy na oczyszczalniach ścieków. Projektujemy i wykonujemy bieżnie podgrzewane.