Adsorber kanałowy MSK 250

Adsorbery kanałowe MSK 250 są stosowane w kanałach wentylacyjnych. Służą do usuwania odorów z średniej wielkości strumieni za pomocą wentylatora. Zastosowanie adsorbera kanałowego firmy ASC zapewnia ciągłą pracę oraz usunięcie wszystkich uciążliwych odorów. Średnica wlot/wylot jest dostosowana do kanału wentylacyjnego. W rodzaj filtra, dobierany jest w zależności od uciążliwości, węgiel aktywny, biofiltr i złoże katalityczne.

    O nas

    Głównym przedmiotem działalności spółki ASC Artur Szczelina jest projektowanie oraz wykonawstwo urządzeń do usuwania odorów i zanieczyszczeń. W swoim portfolio firma posiada adsorbery, absorbery oraz rozwiązania skruberowe (mokre oczyszczanie gazu). Ponadto firma zajmuje się hermetyzacjami zbiorników oraz odstojników.

     

    Firma ASC specjalizuje się również w renowacjach, uszczelnieniach i naprawach powierzchni betonowych jak i również zbiorników stalowych za pomocą żywic. Nasze żywice mają atest PZH co pozwala na ich zastosowanie w kontakcie z wodą pitną. Dokonujemy reprofilacji bieżni zgarniaczy na oczyszczalniach ścieków. Projektujemy i wykonujemy bieżnie podgrzewane.