Adsorber komorowy MSK 1000/2000

Największe stosowane przez firmę ASC urządzenia do usuwania odorów przystosowane do pracy z dużymi przepływami i dużymi stężeniami odorów. Najczęściej stosowane przy dużych komorach, zbiornikach lub halach. Zastosowanie specjalnie dobranego materiału umożliwiają usuwanie amoniaku (NH3), siarkowodoru (H2S) oraz innych uciążliwych substancji. Kompaktowa, modułowa budowa pozwala na stosowanie kilku adsorberów MSK 2000 w szeregu, daje to możliwość usuwania odorów nawet ze strumienia powietrza do 10 000 m3/h. Zastosowanie adsorbera MSK 1000 lub MSK 2000 pozwala na ciągłą i bezawaryjną pracę i zapewnia usunięcie wszystkich odorów.

   O nas

   Głównym przedmiotem działalności spółki ASC Artur Szczelina jest projektowanie oraz wykonawstwo urządzeń do usuwania odorów i zanieczyszczeń. W swoim portfolio firma posiada adsorbery, absorbery oraz rozwiązania skruberowe (mokre oczyszczanie gazu). Ponadto firma zajmuje się hermetyzacjami zbiorników oraz odstojników.

    

   Firma ASC specjalizuje się również w renowacjach, uszczelnieniach i naprawach powierzchni betonowych jak i również zbiorników stalowych za pomocą żywic. Nasze żywice mają atest PZH co pozwala na ich zastosowanie w kontakcie z wodą pitną. Dokonujemy reprofilacji bieżni zgarniaczy na oczyszczalniach ścieków. Projektujemy i wykonujemy bieżnie podgrzewane.